Laureaci gminnych konkursów plastycznych.. 21.05.2013, 16:50

W dniu 15 maja odbył się w Zespole Szkół w Woli Jachowej konkurs POLSKA – MOJA OJCZYZNA. W tym roku szkolnym organizatorzy konkursu postanowili zaangażować uczniów ze szkół gminy Górno i zaproponowali dwa konkursy plastyczne.

Pierwszy konkurs plastyczny polegał na wykonaniu plakatu będącego reklamą Polski, a temat był następujący: POLSKA – MOJA OJCZYZNA. Drugi konkurs stanowił reklamę regionu: ŚWIĘTOKRZYSKIE – MOJA MAŁA OJCZYZNA. Każda ze szkół mogła nadesłać dwa plakaty – po jednym z każdej kategorii.

Prace plastyczne zostały ocenione dopiero w dniu konkursu przez komisję, która nie miała wglądu do danych dzieci.

Miło nam poinformować, iż miejsca pierwsze w obydwu kategoriach zdobyli uczniowie z naszej szkoły!

I miejsce w konkursie plastycznym POLSKA – MOJA OJCZYZNA zdobyła uczennica klasy VI WERONIKA SZCZEŚNIAK.

I miejsce w konkursie plastycznym ŚWIĘTOKRZYSKIE – MOJA MAŁA OJCZYZNA zdobył uczeń klasy VI SEWERYN JANUS.

GRATULUJEMY!!!